مروری بر سخنان آیت الله مهدوی کنی در ایام انتخابات مجلس
آیت الله مهدوی کنی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرچمدار وحدت اصولگرایان بود و در این مسیر از هیچ تلاشی برای همگرایی گروه ها و احزاب اصولگرا فروگذار نکرد.
۰۱ دی ۱۳۹۴  /  ۲۳:۲۳
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در یادداشتی بر پیروی راستین رییس فقید مجلس خبرگان از راه امام (ره) تاکید کرد.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۵:۱۴
رییس فرهنگستان علوم پزشکی با اشاره به هوش بالای رییس فقید مجلس خبرگان، بر تسلط ایشان به جزییات مسایل تاکید کرد.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۵:۰۸
کاظم جلالی از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق علیه السلام:
رییس سازمان پژوهش های مجلس با بیان اینکه کمتر می شد در سلام گفتن به آیت الله مهدوی کنی پیشی گرفت، تصریح کرد: از هر کدام از دیگر دانشجویان دانشگاه امام صادق که جویا شوید شیرینی و حلاوت در برخورد آیت الله مهدوی را تایید می کنند.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۵:۰۱
آیت الله امامی کاشانی از 65 سال دوستی با آیت الله مهدوی می گوید:
حضرت آیت الله امامی کاشانی تولیت مدرسه عالی شهید مطهری و خطیب نماز جمعه تهران به مناسبت درگذشت آیت الله مهدوی کنی رییس فقید مجلس خبرگان رهبری در یک گفت و گوی تلویزیونی به منظور بررسی و مرور سوابق انقلابی ایشان حضور یافت.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۴:۴۹
پیام آیت الله مهدوی کنی به کروبی
هفته سوم یا اواخر هفته دوم بعد انتخابات بود که مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی به آقای عسگر اولادی زنگ می‌زنند و می‌گویند از آقای کروبی چه خبر دارید، آقای عسگراولادی می‌گوید خبری ندارم، آقای کروبی کارهایی می‌کند که اصلاً من رغبت به تماس با او ندارم. آیت الله مهدوی‌کنی می‌گوید شما همین امروز با آقای کروبی تماس بگیرید و با وی دیدار کنید.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۴:۳۲
خاطره ازدواج آیت الله مهدوی کنی از زبان ایشان
من با صبیه‌ی مرحوم آیت‌الله حاج شیخ زین‌العابدین سرخه‌ای وصلت كردم. شاید علت اصلی‌اش سابقه‌ی آشنایی و دوستی ایشان با پدرم بود، زیرا ایشان هم‌سفر حج پدرم بودند. البته بنده یكی دو ساله بودم كه پدرم به حج مشرف شدند و با مرحوم آقای سرخه‌ای كه روحانی كاروان آنها بودند آشنا شدند و آشنایی آنها ادامه داشت تا اینكه مرحوم آقای سرخه‌ای به كن آمدند و املاكی در كن برای زراعت خریدند و زندگی‌شان را بیشتر از آن راه تأمین می‌كردند. بالاخره ایشان كنی شده بودند و در منزل ما رفت‌وآمد داشتند و بالاخره روی همین آشنایی، ازدواج ما صورت گرفت.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۴:۲۶
پای خاطرات آیت الله مهدوی کنی
ما هفته‌ای یکی دو بار غذای گرم می‌خوردیم. ظهر که می‌شد دوستان طلبه پس از پایان درس می‌آمدند می‌گفتند چی بخوریم؟ دو سه نفری که با هم بودند قرار می‌گذاشتند نان و پنیری بخوردند، نان و ماستی بخوردند و یادم می‌آید در تابستان که فصل انگور و هندوانه بود، نان و هندوانه یا نان و پنیر و هندوانه می‌خوردیم و این غذای خوب تابستان بود.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۳:۴۴
با حکم رئیس هیأت امنای دانشگاه امام صادق(علیه السلام)
حجت‌الاسلام سعید مهدوی‌کنی با تصمیم اعضای هیأت امنای دانشگاه امام صادق(ع) به عنوان رئیس جدید این دانشگاه انتخاب شد.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۱:۴۶
آیت الله علم الهدی در حسینیه سرآسیاب کن:
مراسم اولین سالگرد ارتحال مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی با حضور اهالی کن، خانواده و نزدیکان آیت الله مهدوی کنی و با سخنرانی امام جمعه مشهد مقدس برگزار شد.
۱۷ مهر ۱۳۹۴  /  ۱۱:۱۱
صفحه  از ۵