حضرت آیت الله مهدوی کنی در جلسه هیات رییسه مجلس خبرگان:
دولت برای حل مشکلات باید نگاه به داخل داشته باشد

88034 180حضرت آیت الله مهدوی کنی، در جلسه دیروز (سه شنبه) هیات رییسه مجلس خبرگان گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در ملاقات با مردم انقلابی تبریز فرمودند، دولت باید برای حل مشکلات نگاه به داخل داشته باشد و به مردم نیز اعتماد کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانا، حضرت آیت الله مهدوی کنی دیروز (سه شنبه) در جلسه هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری، از امت اسلامی و مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی به خاطر حضور میلیونی در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد و گفت: همانطور که مردم، همیشه در صحنه حضور داشته و دارند، در روز 22 بهمن وفاداری خود به امام امت، خمینی کبیر و شهدای انقلاب اسلامی نشان دادند و به همین دلیل شعار استقامت و وحدت را به عنوان شعار اصلی انقلاب اسلامی سر دادند.

رییس مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: از مسوولین نظام در قوای سه گانه انتظار می رود که همیشه در مسیر انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کرده و همانطور که معظم له در ملاقات با مردم انقلابی تبریز فرمودند، دولت باید برای حل مشکلات نگاه به داخل داشته باشد و به مردم نیز اعتماد کند.

رییس دانشگاه امام صادق علیه السلام در ادامه خاطر نشان کرد: از علمای خبرگان و سران کشورهای اسلامی می خواهم که نسبت به توطئه های استکبار جهانی، به ویژه آمریکا در تفرقه افکنی بین امت اسلامی، اقوام و مذاهب اسلامی هوشیار بوده و در دام خطرناک گروه های تکفیری که ساخته و پرداخته استکبار جهانی هستند، گرفتار نشوند و تلاش خود را معطوف به وحدت اسلامی کنند.

بر اساس این گزارش اعضا هیات رییسه خبرگان رهبری با حضور در دانشگاه امام صادق علیه السلام به ریاست حضرت آیت الله مهدوی کنی تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه مقرر شد اجلاس پانزدهم دور چهارم مجلس خبرگان، روزهای 13 و 14 اسفند برگزار شود.