آیت الله مهدوی کنی در راهپیمایی 22 بهمن:
حضور مردم دراین راهپیمایی تیم مذاکره کننده را تقوییت می​کند

 

indexرییس مجلس خبرگان رهبری با بیان این که راهپیمایی 22 بهمن نشان می دهد که مردم پشتیبان نظام و دولت هستند، گفت: حضور گسترده مردم دراین راهپیمایی تیم مذاکره کننده هسته ای را در مذاکرات آینده تقویت می کند.

آیت الله محمدرضا مهدوی کنی روز سه شنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در پاسخ به سوالی درمورد دور آتی مذاکرات ایران و گروه 1+5 اظهار داشت: اعضای تیم مذاکره کننده ایران که نماینده ملت در مذاکرات هسته ای هستند، وقتی بدانند ملت پشتیبان آنها است در مذاکرات با صراحت و حفظ کامل مصالح ملی حضور می یابند.

وی افزود: اگر مردم از تیم مذاکره کننده هسته ای پشتیبانی نکنند، آنها سست می شوند و این خیل عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن می تواند آنها را تقویت کنند همچنان که اعضای تیم مذاکره کننده نیز بر این موضوع تاکید کرده اند.

رییس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مهم ترین پیام راهپیمایی 22 بهمن این است که ملت ما پس از 35 سال همچنان در صحنه حضور دارد و از انقلاب پاسداری می کند.

آیت الله مهدوی کنی با بیان این که ملت ایران در برابر تهدیدات دشمنان ایستاده است، تصریح کرد: به رغم وجود برخی مشکلات، ملت ما همچنان از انقلاب، دین اسلام و استقلال کشورشان پشتیبانی می کنند.