کد خبر: ۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۳
آیت‌الله مهدوی‌کنی طی دیدار با مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی؛


 

 

 

آیت‌الله مهدوی کنی، خدمت به جامعه کارگری و حمایت از اقشار مولد و تولید کننده جامعه را اقدامی شایسته و ارزشمند برشمرد.

وی خواستار توجه بیشتر به مسایل و مشکلات دارویی و درمانی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران شد.

در ابتدای این دیدار دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی نیز با اشاره به جمعیت 38 میلیونی بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی اظهار کرد: خدمات سازمان تامین‌اجتماعی بدون وابستگی به منابع دولتی و تنها از طریق دریافت حق‌بیمه انجام می‌شود.

دکتر نوربخش پاکدستی را یکی از مهم ترین اصول فعالیت در سازمان تامین‌اجتماعی عنوان کرد و افزود: کارکنان سازمان تامین‌اجتماعی از نیروهای صدیق و فداکار جامعه هستند و خدمت به جامعه کارگری افتخاری بزرگ برای مدیران و کارکنان تأمین‌اجتماعی است.

وی با اشاره به خدمات گسترده و متنوع تامین‌اجتماعی به بیمه‌شدگان، اظهار کرد: خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی از قبل از تولد با ارایه خدمات درمانی آغاز و پس از فوت نیز به بازماندگان بیمه‌شدگان، مستمری پرداخت می‌کند.

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی خدمت‌رسانی مطلوب تامین‌اجتماعی را منجر به رضایتمندی بیمه‌شدگان این سازمان دانست و گفت: در سال‌جاری 30 هزار و 600 میلیارد تومان برای ارایه خدمات تامین‌اجتماعی به بیمه‌شدگان هزینه می‌شود که بخش عمده این مبلغ باید از طریق وصول حق‌بیمه تامین شود.

دکتر نوربخش درخصوص تلاش‌های انجام شده برای حل مسائل دارویی بیمه‌شدگان افزود: 175 قلم داروی موردنیاز بیماران را تحت‌پوشش قرار داده‌ایم که بیشتر این داروها مربوط به بیماران خاص و صعب‌العلاج است.

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی ادامه داد: با همه امکانات و ظرفیت‌های موجود برای کاهش مشکلات بیماران صعب‌العلاج تلاش می‌کنیم و سازمان تامین‌اجتماعی با تمام توان با همکاری سایر سازمان‌های مرتبط با وضعیت دارو برای ارتقا خدمت‌رسانی به بیماران اقدام می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: