کد خبر: ۱۵۰۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
آیت الله علم الهدی در حسینیه سرآسیاب کن:
مراسم اولین سالگرد ارتحال مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی با حضور اهالی کن، خانواده و نزدیکان آیت الله مهدوی کنی و با سخنرانی امام جمعه مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر تنظیم، حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره)، مراسم اولین سالگرد ارتحال آیت‌الله محمدرضا مهدوی کنی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری روز پنجشنبه 18 مهر ماه 1394 همزمان با نماز مغرب و عشاء در حسینیه سرآسیاب کن برگزار شد. 

در این مراسم آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد مقدس، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، حجت‌الاسلام سعید مهدوی‌کنی فرزند آیت‌الله مهدوی کنی، حجت‌الاسلام میرلوحی، انصاریان و جمعی از اهالی منطقه کن و دوستداران آیت‌الله مهدوی‌کنی نیز حضور داشتند. 

همچنین آیت‌الله علم‌الهدی در این مراسم با اشاره به ابعاد شخصیتی سیاسی و اخلاقی مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی، وی را فردی کم‌نظیر در دوران سال‌های پیش از پیروزی انقلاب و مبارزه با رژیم ستم‌شاهی دانست و گفت: مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی در حالی که دارای فقاهت بود در برابر ظلم مبارزه می‌کرد و در برابر ستم نیز برای پایداری دین ایستادگی داشت. 

وی افزود: مرحوم مهدوی کنی همواره در تمام فراز و نشیب‌ها در کنار امام و رهبر بود و تا آخرین لحظه عمر خود دست از پیروی ولایت برنداشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: